Jeżeli prowadzisz sklep sprzedający środki do produkcji rolnej, to wypełnij formularz zgłoszeniowy on-line.

! Zarejestrowani w Edycji 2020 nie muszą dokonywać ponownej rejestracji.

Pierwszy raz w Programie
Kup produkty Corteva objęte programem i zdobądź co najmniej 400 punktów.
Brałeś udział w Edycji
w 2020 roku
Kup produkty Corteva objęte programem, zrealizuj 100% indywidualnego celu zakupowego widocznego w zakładce Moje Konto i otrzymaj nagrodę na swoją kartę przedpłaconą lub rachunek bankowy.

UWAGA! Twój indywidualny cel zakupowy został przeliczony zgodnie z nową punktacją po liczbie zakupionych litrów/kilogramów produktów w 2020 roku.
Jeżeli zrealizujesz minimum 80% indywidualnego celu zakupowego (nie mniej niż 400 punktów), otrzymasz 50% zdobytych punktów.
Zakupy tylko u Autoryzowanych Dystrybutorów Corteva w okresie od 1 listopada 2020 r. do 31 października 2021 r. Dzięki integracji systemowej z Dystrybutorami nie musisz przesyłać już do nas kopii faktur zakupu środków ochrony roślin, wszystkie dane zostaną pobrane automatycznie! Faktury za zakup nasion kukurydzy marki Brevant należy przesłać pocztą elektroniczną.
Za każdy kg/l zakupionych preparatów otrzymasz ustalone wg regulaminu punkty, które przekładają się na środki pieniężne.
1 punkt = 1 złoty
Płać kartą płatniczą w większości punktów handlowo-usługowych lub otrzymaj nagrodę na rachunek bankowy.
Szczegółowe zasady Programu znajdziesz w regulaminie Programu Agro-Karta 2021.
Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 pod numerem telefonu 22 313 01 97, e-mail: kontakt@agro-karta.com.pl.